Duben 2010

Doplňující oznámení

4. dubna 2010 v 20:55
Už se mi tu objevili dvě nabídky na adminku.
Miley Rosbec se v komentáři ptala, jestli nějakou nepotřebujeme a VAKY L!M!T se ptala, jestli by si nemohla blog přivlastnit.
Odpověď, která je vyloženě jenom za mě - s ostatníma holkama sem nemluvila je rozhodně ne.
Omlouvám se, ale to co teď napíšu je prostě můj názor a klidně si řekněte, jak sem šíleně sobecká a namyšlená.
My sme na tomhle blogu dřely skoro 3 roky. Vždycky adminky byli holky, co se nějak znaly. A i když na tomhle blogu už vlastně žádná adminka nezůstala, nedáme ho jenom tak někomu. Jakou máme záruku, že nesmažete všechny články nebo sem nezačnete dávat nějaký celebrity a nevím co všechno dalšího. Země-ssl před těma 3 rokama nebyla založená proto, aby dopadla jako blog nějakejch pubertálních holčiček, ujetejch na Ashley Tisdale, Demi Lovato a dalších Disneyovských "celebritách".  Tenkrát byl založenej proto, že sme se chtěli s pár lidma, který baví StarShine tolik jako tenkrát nás a aby sme měli nějakou zábavu. Rozhodně nás nenapadlo, že by sme někdy byly tolik navštěvovaným blogem. Už proto, co sme za ty tři roky dokázaly ho nemůžeme dát někomu jinýmu. Je to jako v nějakou věcí, kterou máte a máte ji hodně rádi. Třeba nějakej oblíbenej plyšák. Máte ho od děství, je už starej, oškubanej, ale pořád ho máte rádi. Teď bych ráda, aby ste si sami odpověděli. Dali by ste něco, co je pro vás cený jenom tak někomu? Ačkoli to zní divně, stejný je to s tímhle blogem.
Deila

Konec

3. dubna 2010 v 21:43 | Zbylé adminky |  →Novinky
Ahoj.
Je mi to líto, ale prostě budeme muset skončit.
Moila a Shaily odešly už předtím, já jsem tu byla jenom na "půl úvazku" a Daila se Sheilou, ty sou mimo úplně :D Mluvila sem o to s Dailou a hned sme se shodly na tom, že to prostě ukončíme.
Je nám líto smazat blog úplně, takže ho necháme založený, aby ti, co mají pořád rádi StarShine měli co prohlížet, ale nové články tu nečekejte.
Já už dál blogovat nebudu, ale Dailu najdete na tomhle blogu.

The end